Aktualności

NOWE TYTUŁY W PORTFOLIO SUPPORT MEDIA

28/09/2015

Miło nam poinformować, że nasze biuro reklamy powiększyło zakres obsługi o 3 nowe precyzyjnie wyselekcjonowane tytuły wydawnicze!!!


Magazyn Businessman.pl jest miesięcznikiem o tematyce biznesowej adresowanym do menedżerów wyższego i średniego szczebla. Magazyn w nowej, odświeżonej formie dociera do czytelników aktywnych zawodowo, dynamicznych, o dużych aspiracjach materialnych i równie dużych możliwościach ich zaspokajania.

Moda na Zdrowie - magazyn o charakterze poradnikowym propagującym profilaktykę, aktywność ruchową i intelektualną, ekologię i zdrowe życie. W Modzie na Zdrowie ukazują się także wywiady ze znanymi i cenionymi psychologami, pisarzami, artystami, lekarzami, działaczami społecznymi oraz felietony.

Gazeta MSP jest jedynym specjalistycznym, ekonomicznym miesięcznikiem z dotarciem do sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Magazyn dostępny na rynku od 12 lat.

Więcej...

 

Zaplanuj BIG WEEK – większy zasięg w niższej cenie!

21/05/2013

NOWY produkt rynkowy w znaczący sposób wpływający na optymalizację kosztów kampanii kierowanych do segmentu tygodników opinii. BIG WEEK to połączenie dwóch solidnych marek Polityki i Angory - bardzo dopracowanych tytułów o wysokiej wiarygodności i zaufaniu jakim darzą je czytelnicy już od kilkudziesięciu lat!

Big Week to najlepsze placementy w lepszej cenie! Pakiet polega na zakupie reklam tej samej powierzchni w tych samych lokalizacjach i w tym samym tygodniu – Klienci mają do wyboru 9 formatów BIG WEEKA chcesz wiedzieć więcej zapytaj o szczegóły lub wejdź na stronę www.bigweek.pl

Więcej...

 

Support Media wydawcą Unplugged - nowego magazynu o prasie

17/05/2012

Dwumiesięcznik „Unplugged” to nowe pismo poświęcone współczesnej prasie, jej wyzwaniom, dylematom oraz zmianom, którym nieuchronnie ulega. „Unplugged” ma ukazywać perspektywę wydawców prasy, którzy dawno już przestali być tylko producentami zadrukowanego papieru, stając się multimedialnymi przedsiębiorcami.

Głównym założeniem pisma jest prezentowanie trendów związanych z transformacją rynku prasy w kierunku obszaru marketingu opartego o jakościowy kontent i zaangażowanie użytkowników. Często wiąże się to z kwestionowaniem powszechnie przyjętych tez na temat mediów i wykazywaniem fałszu prostych opozycji: stare vs. nowe media, płatne vs. darmowe, prasa vs. internet. Dzięki bliskiej współpracy z międzynarodową organizacją mediową INMA (International Newsmedia Marketing Association) niektórzy z autorów pisma są osobami z wyższych szczebli zarządzania w światowych koncernach wydawniczych i międzynarodowych agencjach reklamowych, które chcą podzielić swoim doświadczeniem i wiedzą Magazyn skierowany jest do reklamodawców i pracowników domów mediowych i agencji reklamowych, a także do wszystkich zainteresowanych tematyką przyszłości kontent marketingu i szeroko pojętej ekonomii zaangażowania użytkownika. Dystrybuowany będzie bezpłatnie do osób, które zarejestrują się na stronie http://www.un-plugged.pl/. W ciągu pierwszych 2 tygodni od pojawiania się informacji na jego temat na rynku do bazy zarejestrowało się ponad 500 osób.

Więcej...

 

Dodatki tematyczne w Tygodniku ANGORA

11/04/2012

Tygodnik ANGORA wraca - po dwuletniej przerwie - do publikacji niezależnych redakcyjnie dodatków tematycznych. W marcu br. ukazał się dodatek o oknach i drzwiach, przeznaczony dla czytelników zainteresowanych budową i remontem mieszkania lub domu.

Kolejne planowane dodatki to: "Psy i koty”, praktyczny poradnik dla małych i średnich przedsiębiorstw, przewodnik zdrowotny. Dodatki są przydatnym i wiarygodnym kompendium wiedzy dla czytelników tygodnika i mimo, że stanowią część pisma, są inaczej łamane i wyraźnie oznaczone. Objętość dodatku waha się granicach od 6 do 12 stron.

Więcej...

 

E-magazyny kulturalne w portfolio SM.

11/04/2012

Support Media rozpoczął współpracę w zakresie sprzedaży reklam z wydawcą Filmradaru i Literadaru, e -magazynów kulturalnych z przeglądem filmów i książek. Magazyny dostępne są w formacie PDF na dedykowanych stronach filmradar.pl i literadar.pl, na platformach Issuu, Spoti oraz we współpracujących z wydawcą serwisach kulturalnych, np. biblionetka.pl.

Wydawane są w cyklu miesięcznym, każdy numer zawiera kilkadziesiąt stron obszernych wysokiej jakości recenzji, a także przegląd nowości rynkowych, rankingi, raporty i wywiady ze znanymi osobistościami świata książek i filmu. Do tej pory ukazało się 17 numerów Literadaru oraz 2 Filmradary. Oba magazyny cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Średnia liczba pobrań (na wszystkich serwisach) Filmradaru to 490 000. Ostatni, 17 numer Literadaru, w którym opublikowany został wywiad z Danutą Wałęsową i Piotrem Adanowiczem współautorem książki "Marzenia i Tajemnice", pobrało już 549 000 użytkowników.

Więcej...

 

NEWSLETTER

Chcesz być informowany o nowościach w serwisie? Zapisz się do naszego newslettera!

SUPPORT MEDIA SP. Z.O.O

al. Jerozolimskie 107, 02-011 Warszawatel.: +48 22 312 40 00
e-mail: info@supportmedia.pl REGON 142232281

Mediateam Projekty UE
UE

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość

Zapamiętaj mnie

jeśli jeszcze nie masz loginu skontaktuj się z działem brokerskim

kliknij tutaj